Adwokat rozwody Wrocław sprawy rozwodowe Prawnik od rozwodów
Skuteczny adwokat rozwodowy
26 lutego, 2017
Usługi transportowe Wrocław Przeprowadzki dla osób indywidualnych i firm
Profesjonalne usługi przeprowadzkowe
1 marca, 2017

Skuteczna depilacja laserowa

Laseroterapia dla mężczyzn depilacja laserowa dla panów Bydgoszcz

Klasyczne metody usuwania owłosienia

Dzisiaj nie wyłącznie przedstawicielki płci pięknej rozmyślają o tym, żeby mieć śliczne, zdrowe oraz nieskazitelnie zgrabne ciało. Niejednokrotnie zapomina się o takiej sprawie iż multum międzynarodowych firm sprzedaje kosmetyki dla panów, między innymi konturówki do oczu, pomadki lub koloryzowane kremy do twarzy. Mężczyźni mają możliwość wyszukiwać spośród niemałej ilości chwytów przeznaczonych do podkreślania własnej urody. Zaś co tak naprawdę dzieje się w przedmiocie depilacji? Mężczyźni, którzy praktykują szczególne sporty, a poniekąd muszą narzucać na siebie określone ubiory (m in. w trakcie wyścigów kolarskich czy w trakcie wyścigów pływackich), są przymuszeni do epilowania konkretnych partii ciała. Rowerzyści muszą nieodwołalnie golić całe nogi, a pływacy – głowę i klatkę piersiową. Z jakich technik mogą korzystać? Bezspornie z wszelkich dostępnych w drogeriach i gabinetach kosmetycznych. Konkretne części ciała muszą golić za pośrednictwem elektrycznych maszynek do golenia, gorącego wosku i specyficznych żeli. Łączy się to za każdym razem z konkretnymi komplikacjami. Nade wszystko z utratą sporej ilości czasu i regularnym odtwarzaniem ukazanej operacji. Czy istnieją inne sposoby na zredukowanie zbytecznego owłosienia?

Zabiegi depilacji laserowej

Panie raz po raz korzystają z zabiegów depilacji laserowej, albowiem ma ona bardzo dużo pozytywów. Po pierwsze – po paru spotkaniach nie musimy już zupełnie denerwować się nadmiernym owłosieniem (depilacja laserowa uszkadza je na całe życie). Po drugie – kuracja jest bez dwóch zdań niezawodny i nie powoduje żadnej bolesności. Po trzecie – absolutnie nie trzeba na niego marnować masy pieniędzy (starczy ledwo kilka zabiegów). Oraz ostatnie – chyba najważniejsze – koniec z nieustanną epilacją. Z jakiego powodu więc wcale nie mieliby z niej korzystać panowie? Coraz więcej spośród nich jest zainteresowanych innowacjami w przedmiocie mody i urody. Zakupują nie tylko typowe kremy do pielęgnacji ciała, ale także bardziej ekstrawaganckie „specjały”. Laserem mamy możliwość nie tylko usuwać niepotrzebne włoski, ale także usuwać nadmierne produkowanie potu. Dżentelmeni mają opcję więc uwolnić się od włosków na dłoniach, wrastających włosów w obszarach intymnych (z którymi częstokroć mają kłopot kobiety) albo szpetnych włosów z palców u stóp. Ci, którzy narzekają na bujne owłosienie na ramionach i plecach, też łatwo i efektywnie mogą się go pozbyć.

Jak się przygotować do depilacji laserowej?

Na starcie należy obligatoryjnie mieć styczność z fachowcem (kosmetologiem), który ustali stan naszej skóry, zdefiniuje jej rodzaj i usunie przeciwwskazania. Wtedy dostaniemy całkiem długą listę dotyczącą tego, czego nie powinno się podejmować przed zabiegiem oraz z jakim wyprzedzeniem czasowym. Orientacyjne zasady są następujące:

Przed każdym spotkaniem należy dobrze wyczyścić skórę. Nie powinno się nakładać na nią żadnych kremów, kremów brązujących i rozmaitych kosmetyków. Skóra absolutnie powinna być ogolona, z zabezpieczeniem ograniczonego obszaru. Kosmetolog przybliży w to miejsce specjalistyczne urządzenie przeznaczone do analizowania wyróżników włosów. Skóra w ogóle nie może być poraniona bądź za bardzo wysuszona. Na kilka tygodni przed spotkaniem w żadnym przypadku nie możemy stosować agresywnych strategii likwidowania owłosienia, np. gorącego wosku czy depilatorów.

O kolejnych wskazaniach przed zabiegiem na pewno zawiadomi nas kosmetolog. Każda skóra jest wyjątkowa, ma różne potrzeby i wypada dopasowywać inną pielęgnację. Zatem musimy dostosować własności lasera, aby w ogóle nie było żadnych niepokojących rezultatów, np. poparzeń. Realizuje się to za pomocą aparatury Skintel. Odczytuje ono rozmiar aktywnej melaniny w skórze oraz na niniejszej podstawie przystosowuje moc lasera. W czasie epilacji mamy szansę się poczuć swobodnie, bo absolutnie nie ma żadnego niebezpieczeństwa, że powstaną szpetne rany czy inne niedoskonałości.

Można zrealizować zabieg epilacji laserowej na śniadej karnacji

Całość jest uzależnione od tego, z którego rzeczywiście systemu będzie korzystał konkretny kosmetolog. Epilacja śniadej skóry jest możliwa od dłuższego czasu dzięki nowoczesnemu laserowi Palomar Vectus. Laseroterapia jest dobierana jednostkowo, natomiast do skóry na wstępie dotyka się część badającą. Zagrożenie oparzeń bez wątpienia właściwie nie istnieje. Mamy możliwość więc umówić się na spotkanie do kosmetologa w dowolnym terminie. Opalona cera jest kłopotem w przypadku rozmaitych urządzeń, jakie absolutnie nie są tak wydajne oraz czerpią z nieaktualnej technologii leczenia niepotrzebnego owłosienia.

Depilacja z wykorzystaniem wiązki laserowej jest zdecydowanie idealnym planem dla wszystkich panów, jacy chcą pozbyć się zbytniego owłosienia z klatki piersiowej czy okolic pach. Aktualnie liczy się albowiem komfort działania. Skoro cokolwiek nas irytuje, natomiast zredukowanie „owego czegoś” w ogóle nie ma jakichkolwiek niekorzystnych konsekwencji zdrowotnych, mamy możliwość się na to z powodzeniem zdecydować. Jeżeli planujesz poczytać o wiele więcej o tym zabiegu, kliknij w owy odsyłacz – Depilacja laserowa

Strona używa cookies
Ok