deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Deski kompozytowe Twinson
18 listopada, 2016
Instalacje biogazowe biogazownie pochodnie do spalania biogazu odgazowanie składowiska odpadów
Nowoczesne instalacje biogazowe
28 listopada, 2016

Wynajem dymu ciężkiego Warszawa

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Oprawa muzyczna wesela

Czy wspólnie marzycie o tak spektakularnym pierwszym tańcu, że goście będą naprawdę wzruszeni i długo pozostanie on w ich pamięci? O aurze przesiąkniętej magią, zdumieniu w oczach najdroższych wam osób oraz własnych? Jeśli Wasza odpowiedź jest pozytywna, z pewnością potrzebujecie wytwornicy urokliwych chmur.

Ślub jest jednym z najistotniejszych etapów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Wszystkie przygotowania muszą mieć swój pozytywny finał, ponieważ nikt wcale nie chce doświadczyć w takiej sytuacji jakichkolwiek nieprzyjemności powiązanych, przykładowo z nietaktem pijanego dj’a, tandetnym tortem weselnym czy nienasyconymi gośćmi ze względu na niedostatek dań. Jeśli postanowiliśmy, że na naszej imprezie weselnej będzie dj, powinniśmy dużo wcześniej „zamówić” sobie u niego termin, podyskutować o tym, jak ma wyglądać oprawa muzyczna w trakcie tej niezwykłej okazji, podpisać umowę (która zawiera wszelkie niuanse), kontynuować z nim bezpośredni kontakt (najlepiej, by był osiągalny przez cały dzień) oraz co równie istotne – ustalić z wyprzedzeniem harmonogram przyjęcia. Dobrze jest jeśli pojawi się on na nim sporo przed rozpoczęciem, by zorganizować wszystkie atrakcje. Wprawny dj nie tylko zadba o piękną oprawę muzyczną, lecz także pociągnie całą uroczystość wypełniając ją przeróżnymi grami, tańcami integracyjnymi i niewątpliwie dostateczną dawką humoru.

Taniec Młodej Pary „we mgle”

Aby klasyczny taniec nabrał oryginalnego charakteru, powinniśmy zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy świętować w licznych, oszałamiających chmurach unoszących się u naszych stóp. Działanie wytwornicy opiera się w skrócie na chłodzeniu dymu, a potem wydmuchiwaniu go w kierunku podłoża. W aparaturze musi znajdować się rozbity lód albo wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Dymownica podkreśli większość efektów optycznych oraz sprawi, że ten wieczór będzie naprawdę magiczny. Jeżeli szukamy takiego sprzętu na własne wesele, wystarczy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Wybierając go na reżysera scenerii muzycznej można liczyć na rewelacyjny taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można czasami wpisać w Google zwroty „Ciężki dym Warszawa” oraz znaleźć w rezultatach propozycje najmu takiej wytwornicy. Jest idealna na wszelakiego typu imprezy okazjonalne, na przykład:

  • dyskoteki
  • imprezy klubowe, np. z okazji halloween itp.
  • przyjęcia prywatne, przykładowo „domówki”
  • przyjęcia służbowe, przykładowo w plenerze
  • przyjęcia sylwestrowe
  • wesela w plenerze
  • bale maturalne
  • inne przyjęcia okazjonalne, które potrzebują wyjątkowej oprawy wizualnej i dźwiękowej

Prócz nieziemskich chmur wznoszących się w czasie uroczystości możemy zaznajomić się z propozycją wyzwalania sztucznego śniegu (piany albo baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti bądź wyrzutni i działek CO2. Jeśli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych niejednokrotnie dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, by pozyskać wyjątkowy rezultat „lśniących” baniek. Zaś sztuczny śnieg perfekcyjnie nadaje się na potańcówki domowe, klubowe bądź pubie. Można go używać przez pełen rok, niezależnie od tego czy temperatura na świeżym powietrzu sięga +25 czy -25 stopni. Doskonale sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na zabawach typu „Piana Party” z kolei naczelną pozycję będzie miała wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w barach. Wyrzutnia CO2 może być zastosowana podczas uroczystości weselnej w punkcie kulminacyjnym, eventach lub koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najciekawszym „chwytem” na „zamaskowanie” wszelkich mankamentów, które występują podczas tańca. Chmury pokryją cały parkiet razem z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Wcale nie będzie zatem widać, np. gdy jedno z was nadepnie partnerowi na nodze. Rodzina oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, natomiast ich oczy będą skierowane wyłącznie na Wasze pogodne twarze pełne szczęścia. Można niewątpliwie samemu kupić dymownicę i podszkolić się z jej obsługi. Jeżeli zależy Wam natomiast tylko na tym niepowtarzalnym „tańcu w obłokach”, należałoby ją pożyczyć wraz z obsługą. Nie będziecie musieli martwić się, jeżeli coś pójdzie nie po Waszej myśli. Częstokroć wynajmujący uzupełnia ją w profesjonalny płyn, który jest w cenie wynajęcia. Warto nadmienić, że zamiast zwykłych kostek lodu (takich, które kładziemy do drinków) korzystniej jest nabyć suchy lód. Primo – jest dużo skuteczniejszy, Secundo – zapewnia niewspółmiernie ciekawszy skutek, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest „ogromny” i sięga orientacyjnie 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, aby zapytać wydzierżawiającego czy udostępni nam dobre jakościowo urządzenie. Lepiej nie decydować się na popularniejsze „podróbki”, gdyż nie otrzymamy takiego efektu na jaki czekamy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok