Depilacja laserowa mężczyzn skuteczne usuwanie owłosienia z ramion i pleców
Depilacja laserem medycznym mężczyzn
12 czerwca, 2016
Siatka do owijania palet - Siatka do owijarek - Kaptury foliowe
Wytrzymała siatka do owijania palet
21 lipca, 2016

Przy dokonywaniu wyborów decydujące jest przeważnie pierwsze wrażenie. Ciekawy produkt kusi efektywnie, dlatego też dla przedsiębiorców ważna jest estetyka wykonania i kreatywność. Dobrze dopasowane kolory i niekonwencjonalny pomysł, to dwa składniki, które sprawiają, że określona rzecz zostaje w pamięci odbiorców. Dla nas, jako profesjonalnych grafików, istotne jest, aby tworzony projekt graficzny był unikatowy i miał to coś, co powoduje, że staje się on bezkonkurencyjny. W naszym studiu graficznym projektujemy loga jak i logotypy. Przygotowujemy ciekawe ulotki, plakaty, katalogi i wizytówki. Specjalizujemy się także w projektowaniu stron internetowych dostarczając nieszablonowe rozwiązania graficzne i niebanalne pomysły na identyfikację wizualną Twojej firmy.

Usługi graficzne na wysokim poziomie

Nasze studio graficzne to miejsce w którym rozwijają się nietuzinkowe pomysły i samodzielne projekty graficzne. To także tutaj dostarczamy kompetentne usługi graficzne. Od logo dla Twojej firmy, przez kompleksowe foldery reklamowe, aż po grafikę na strony internetowe. Dla nas nie liczy się to czym się zajmujesz – my znajdziemy pomysł dla każdego. Mówimy „nie” dla powszechnych wzorów. Zawsze staramy się, aby projekty graficzne robione dla naszych Klientów były atrakcyjne, wyjątkowe i przykuwające uwagę. Ma za nimi przemawiać olbrzymia moc perswazji i doskonałe poczucie gustu. Zapraszamy zatem wszystkich tych, dla których projekty graficzne mają znaczenie.

Atrakcyjna identyfikacja wizualna

Kształtowanie marki rozpoczyna się na poziomie komunikacji z Klientem. Od nastawienia przedsiębiorcy do tematu obsługi Klienta zależy nie tylko jego przyszłość, ale także charakter przedsiębiorstwa. Każda szanująca się marka posługuje się identyfikacją wizualną, która kształtuje tożsamość firmy i oddziałuje na kojarzenie firmy przez Kupujących. Identyfikacja wizualna to przede wszystkim logo, którym firma posługuje się wszędzie – w internecie, w mediach, a także w reklamie. Z takiego powodu musi być ono specyficzne i niepowtarzalne, aby potencjalni Klienci utożsamiali je tylko z daną marką. Znaczący jest dobór czcionki, wygląd liter i kolorystyka, pasująca do poszczególnej działalności. Logo firmy umieszcza się na opakowaniach, na broszurach i na gadżetach reklamowych, co sprawia, że ranga firmy ewoluuje, identycznie jak zyski. W taki sposób firma zapewnia sobie lepszą komunikację z Klientami i buduje relacje, nie stosując właściwie żadnych słów.

Nasze studio graficzne zajmuje się projektowaniem identyfikacji wizualnej firm. Cały proces rozpoczynamy od zaprojektowania unikatowego logo, które będzie twarzą poszczególnej marki. Realizujemy także projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i folderów. Zapewnimy Twojej firmie większą popularność za pomocą interesującej grafiki.

Projektowanie stron www

Internet jest narzędziem o nieskończonych możliwościach. Reklama, sprzedaż, komunikacja – wszystko na wyciągnięcie ręki i to zaledwie w paru krokach. Aczkolwiek, aby zaistnieć w sieci, każda firma| potrzebuje przyciągającej strony internetowej, która będzie jej wizytówką dla szukających danych usług internautów. W naszej pracowni graficznej powstają unikatowe projekty stron www w oparciu o nowoczesne narzędzia graficzne i niekonwencjonalne pomysły. Stawiamy na użyteczne rozwiązania i wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Tworzone przez nas strony są wysoce praktyczne i niesamowicie estetyczne. Nie zabieranym nikomu pomysłów, ani nie wykorzystujemy gotowych szablonów. każdy projekt wykonywany jest indywidualnie, co zapewnia oryginalny efekt końcowy. Z naszą pomocą Twoja strona przebije wszystkie inne.

Nasze studio graficzne

Mimo, że na toruńskim rynku funkcjonujemy od niespełna roku, to na koncie mamy już kilka sukcesów. Wkrótce po zakończeniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na otwarcie rewolucyjnej pracowni graficznej, która będzie urzeczywistniała wszystkie wymagania Klientów. Nawiązaliśmy współpracę z przedsiębiorstwem Macaroni, sklepem markowym CNCPT Concept Store, oraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas ogromny krok do przodu i możliwość na zdobycie ciekawego doświadczenia. Nadal uczymy się i odkrywamy branżę graficzną, co pozwala nam na wykorzystywanie nowatorskich trendów w naszej pracy. Dla naszej firmy, to właśnie ta świeżość w podejściu do projektów okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj jesteśmy gotowi na więcej przygód. Pomimo, że realizujemy wiele projektów, znajdziemy czas dla każdego Klienta. Również dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje unikalne projekty graficzne. Naszą specjalizacją jest projektowanie logotypów, materiałów reklamowych i grafiki komputerowej. Realizujemy projekty takie jak identyfikacja wizualna i strony internetowe Korzystamy jedynie z własnych pomysłów, co sprawia, że nasze projekty to pewność oryginalności. Oryginalny styl i wyczucie smaku, to dwie cechy, które okryją Państwo w wszystkich naszych projektach. Każdy jest mile widziany w naszej nowoczesnej pracowni graficznej, w której obraz tworzy jakość.

Strona używa cookies
Ok