Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
angra art – profesjonalne usługi i szeroki asortyment
24 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Czym są akty notarialne i ile kosztuje ich sporządzenie?
26 października, 2016

Profesjonalne i terminowe usługi reklamowe

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Skuteczna reklama dla Twojej firmy

”Kaczka, znosząca jajka zachowuje się spokojnie. A co robi kura? Gdacze, jak najgłośniej! Pytanie: na jakie jajka większy popyt?” (U. Werner, „Reklama”)

Nasza agencja reklamowa istnieje dopiero od 2015 roku, tymczasem reklamą oraz jej wpływem na przyzwyczajenia nabywców interesowaliśmy się już zdecydowanie wcześniej – mniej więcej od 2005 roku. Dzięki obszernej wiedzy i doświadczeniu, pozyskiwanemu wraz z kolejnymi nietypowymi projektami, zapracowaliśmy na szacunek i serdeczność wielu spółek. Co istotne – nadal z nimi współdziałamy i jesteśmy zadowoleni z naszych rezultatów. Do agencji należą czterej zawodowcy, którzy są w stanie przeprowadzić każdy wyjątkowy projekt albo zmodyfikować uprzednio istniejący. Świat informacji intensywnie się rozkręca, a my musimy dotrzymać mu tempa. Dlatego też inwestujemy w sprzęt właściwej jakości, bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach i zaznajamiamy się z obowiązującymi technologiami. Aktywnie umacniamy ekipę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy więc o rzeczywiście ważnej dziś inicjatywie niekomercyjnej. Dzięki oferowanej przez nas reklamie odbiorca może wyszukać akurat Wasz wyrób czy usługę spośród wielu okazji.

Nowoczesne techniki oklejania samochodów

Zajmujemy się specjalistycznym przygotowywaniem reklamy na folii i pokrywaniem nią pojazdów osobowych, dostawczych, branżowych (np. lawet, ciężarowych czy autobusów), wystaw zakładów każdej specjalności, klubów i lokali handlowych, tabliczek oraz afiszów. Oklejamy obiekty przy użyciu przeróżnych gatunków folii np. translucentnych do oświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych bądź mrożonych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, toteż na starcie konsultujemy z Nabywcą dwie podstawowe sprawy: 1) materiał, z jakiego ma być wykonana reklama, 2) technologię oklejania. Stosujemy tylko środki i urządzenia znanych firm, przykładowo. Avery – Surface cleaner. Warto nadmienić, że naklejana reklama jest nie tylko nośnikiem informacji, lecz dodatkowo chroni lakier przez niekorzystnymi czynnikami materialnymi (zadrapania lub matowienie). Aby sprawdzić jak wyglądają oklejone folią samochody najlepiej wprowadzić w wyszukiwarkę, np. „oklejanie Białystok” czy „oklejanie samochodów Białystok”. Jeśli chodzi o pokrywanie witryn, to można wybrać laminowanie, oczkowanie lub kołnierz. Przygotowujemy reklamy m.in. na siatkach mesch i tkaninach winylowych.

Kasetony z dibondu, lica winylowego i profilu aluminiowego

Nasza firma zajmuje się także wytwarzaniem kasetonów reklamowych w postaci jednostronnej bądź obustronnej. Montuje się je na ścianie, przy ścianie lub na słupie. Ogólnikowo wyróżnia się trzy rodzaje kasetonów: stworzone z profilu aluminiowego, z dibondu i z licem winylowym. Pierwsze wymienione otrzymuje się z aluminiowych ścianek, które mogą mieć 10,14 bądź 17 cm. Strona przednia kasetonu to szkło akrylowe. Na nim kładzie się zamówioną przez Nabywcę grafikę, przykładowo. z folii. Jeśli zdecyduje się na kaseton jednopłaszczyznowy, to reklama będzie zamontowana na pojedynczej stronie, natomiast na przeciwnej będzie charakterystyczna ocynkowana blacha. Specjalnym rodzajem są kasetony reklamowe z dibondu, mianowicie ze specjalnego surowca kompozytowego. Od kasetonu wyprodukowanego z tworzywa aluminiowego odróżnia go głównie estetyka wykonania. Praktycznie w ogóle nie widać połączeń między brzegami i stroną frontową. Grafika jest wytwarzana z wyfrezowanych kształtów, które potem podkleja się barwionym tworzywem. Ostatni rodzaj panelu reklamowego – posiadającego lico winylowe – jest umieszczany powszechnie na elewacjach przestronnych galerii handlowych lub bardzo dużych filarach reklamowych. Z tkaniny winylowej można sporządzić doprawdy okazałe kasetony, których wielkość sięga nawet 200 metrów. Dzięki niniejszemu wyjątkowemu surowcowi można zaprojektować choćby najbardziej złożone grafiki. Oprócz wyliczonych rodzajów nasza firma zajmuje się ponadto produkowaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ oraz liter przestrzennych. Ostatni typ opracowuje się w formie napisów przestrzennych albo logotypów, które są rozjaśniane diodami LED. Można je skonstruować z takich półproduktów jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV i taśma aluminiowa. U nas pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, instalatorzy i elektrotechnicy. Wszyscy dysponują adekwatnymi do specjalizacji uprawnieniami.

Reklama świetlna – banery i neony

U nas można zaprojektować innowacyjne wzory reklam wizualnych, m.in. banery i neony. Banery cieszą się od długiego czasu niesłabnącą sławą, albowiem posiadają ogromne wymiary. W prosty sposób przykuwają wzrok ewentualnych kupujących, nie można przespacerować się wzdłuż nich obojętnie. Najczęściej tworzy się je z surowca winylowego, wyjątkowo odpornego na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Podświetlany baner wkłada się na uprzednio postawioną strukturę albo instaluje do oddzielnych uchwytów zamocowanych w budynku. Ich główną dogodnością jest łatwość umieszczenia w miejscu nieosiągalnym dla odmiennych rodzajów reklam. Mogą mieć jakąkolwiek długość i szerokość – blokuje je tylko wielkość widocznej na budynku płaszczyzny. Reklama świetlna w postaci neonu jest podobnie przyciągająca. Elektryzuje przechodniów idealnym skupieniem kolorów. Nasz zespół z pewnością zaspokoi wymagania choćby najbardziej wymagających Zainteresowanych oraz ukształtować kompozycje z rur niebarwionych, barwionych w masie lub proszkowanych. Gwarantujemy długoletnią żywotność, widoczność z dużych odległości i efektowny wygląd.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Oklejanie Białystok

Strona używa cookies
Ok