Projektowanie ogrodów idealnych
8 października, 2015
Odszkodowania komunikacyjne od A do Z
12 kwietnia, 2016

Żadna impreza nie obejdzie się bez muzyki. Jako profesjonalny DJ mogę zagwarantować Tobie i Twoim gościom zabawę przy doskonałej muzyce. Od wielu lat zajmuję się organizację takich imprez jak: osiemnastki, wesela, studniówki, czy imprezy firmowe. Za każdym razem moi goście bawią się do białego rana przy granych przeze mnie utworach. Każda impreza jest dla mnie unikatowym wydarzeniem, które traktuję bardzo indywidualnie. Jako DJ dam z siebie wszystko, aby Twoja impreza była jedyna w swoim rodzaju.

DJ na osiemnaste urodziny.

Osiemnastka to niezwykła okazja. Z każdym Klientem indywidualnie omawiam program imprezy, dostosowując muzykę do jego potrzeb. W dniu imprezy dostarczam zabawne akcesoria i sprzęt muzyczny, a także zastrzyk pozytywnej energii, która udziela się wszystkim gościom. Ze względu na specyfikę osiemnastki, zazwyczaj gram nowoczesne i taneczne utwory. W zależności od Twoich potrzeb proponuje konkurencyjne ceny i znakomite wrażenia.

DJ na wesela.

Wesele jest zawsze pełne elegancji i niezapomnianych chwil. Najważniejszy jest pierwszy taniec Pary Młodej, w trakcie którego cieszą się oni swoim szczęście w towarzystwie gości i swoje ulubionej piosenki . Organizacja wesela to dla DJ’a prawdziwe wyzwanie. Wszystko musi być odpowiednio zaplanowane – od programu zabaw, aż po oprawę muzyczną. W mojej karierze zawodowej miałem okazję wiele razy obsługiwać wesela i dziś jestem jednym z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów.

DJ na bal studniówkowy

Studniówka to ostatnia okazja do wspólnej zabawy z kolegami koleżankami z szkolnej ławki. Należy więc hucznie zabawić się w ten wyjątkowy wieczór. Moje bogate doświadczenie zawodowe umożliwia mi organizację studniówki na najlepszym poziomie. Zajmę się przygotowanie oprawy muzycznej i dostawą niezbędnego sprzętu. Z pewnością będziecie zadowoleni z moich usług, a Wasza studniówka przejdzie do historii.

Dj na imprezy dla firm.

Organizacja imprez firmowych to jedna z moich specjalizacji. Niezależnie od rodzaju prowadzonej przez Was działalności, będę w stanie zorganizować całość imprezy, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Umiejętności konferansjerskie i wyczucie stylu imprezy to jedne z moich najważniejszych atutów. Łącząc je z mieszanką dobrej muzyki, zorganizuję dla Was imprezę firmową naprawdę wysokich lotów.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się jeszcze w liceum. Od tamtego czasu ubyło już sporo lat, w trakcie których, brałem udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych i miałem okazję organizować osiemnastki, studniówki i wesela dla wielu Klientów. Jako DJ cechuję się nie tylko świetnym słuchem, ale także gustem muzycznym. Potrafię dostosować się do typu imprezy i rozbawić każdego, kto stanie mi na drodze. Jeśli szukasz DJ, który spełni Twoje wymagania, zadzwoń do mnie.

DJ Toruń – wejdź na moją stronę po więcej informacji

Strona używa cookies
Ok