Serwis Akwarystyczny Informacje o rybach i roślinach akwariowych Zakładanie akwarium słodkowodnego
Serwisy akwarystyczne zakładanie akwarium
25 stycznia, 2017
Wiertła do betonu Kraków tarcze do metalu narzędzia z osłoną diamentową
Narzędzia diamentowe Midan
28 stycznia, 2017

Bezinwazyjne wygładzanie zmarszczek

Wszystkie pragniemy wyglądać ładnie oraz rześko w każdym wieku. W dodatku wraz z upływem czasu na naszej twarzy mogą być zauważalne brzydkie rysy oraz „odbarwienia”. Tak się dzieje, gdyż skóra traci witalność. W zasadzie – jej całkowita forma się pogarsza. Bynajmniej nie możemy czekać na cudowny preparat który powstrzymałby działanie czasu oraz grawitacji. Możemy jednakże sprawnie ograniczać powstawanie takich niedoskonałości. I bynajmniej nie mówię tutaj o zabiegach wykonywanych w klinikach chirurgicznych. Jeśli o te chodzi, to jest ogromnie dużo przeciwwskazań do jego wykonania, a rezultaty mogą być najzwyczajniej w świecie „nienaturalne”. Czy jesteście ciekawe, w jaki sposób pozbyć się zmarszczek w sposób nieinwazyjny? Usuwanie zmarszczek z pewnością jest proste!

Jak się pozbyć zwiotczałej skóry?

W sieci na ów temat jest mnóstwo porad. Można wprost stwierdzić, że nie wiadomo do końca, w którą stronę kliknąć. Zdecydować się na ludowe recepty, kosmetyki i maski, masaż twarzy, fachowe pillingi u kobiety wykonującej zabiegi kosmetyczne, termolifting czy wreszcie – zabieg plastyki twarzy? Warto przez moment zanalizować efektywność tych środków.

Najciekawsze zabiegi usuwania zmarszczek

Swojskie zabiegi – czyli własnoręcznie wykonane maseczki, kremy albo pillingi. Niestety, drogie Panie, rzeczywistość jest nieubłagana. Umieją one „zdjąć” powierzchniowy naskórek (pilling), nawilżyć oraz odżywić skórę (maski) bądź dać jej dodatkową barierę obronną (kremy). Są jednakże niewydajne (bądź „odrobinę” wydajne) w bitwie z wiotką skórą. Tu jest obowiązkowa nie tylko maska z czarną herbatką (którą sporo pań bierze, np. po przygotowaniu naparu), ale ponadto fachowe, opatentowane receptury.

Masaż skóry – jest bez wątpienia ogromnie wartościowy,praktyczny, ale absolutnie nie zagwarantuje nam niezwykłych wyników (przeważnie w przypadku, gdy nie mamy optymalnych żeli, zaś nasza twarz jest mocno przesuszona). O tym trzeba wiedzieć! Masaż zwiotczałej skóry twarzy także musi być łagodny!

Pillingi u kosmetologa – a także każdego rodzaju maseczki o ostrym oddziaływaniu, charakteryzowane jako „serum”. Posiadają w swoim składzie multum pierwiastków wzmacniających, uzupełniających albo pielęgnacyjnych, a w konsekwencji wzmagają jędrność skóry, odrobinę usuwają zmarszczki (naciągają je) i kształtują owal twarzy. Rzekomo rezultaty są zauważalne jeszcze bardzo długo po sfinalizowaniu kuracji serum. Ja absolutnie nie byłabym tego pewna. Prawdopodobnie dzieje się tak u pań, które mają jedynie wystarczająco powierzchowne fałdy mimiczne, tymczasem w przypadku tych, które zaczynają aktywnie współzawodniczyć z czasem, niniejsze rozwiązanie w niedalekiej przyszłości się absolutnie nie sprawdzi. Oprócz tego dobrej marki kosmetyk może kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych!

Zabieg plastyki twarzy – a mianowicie „naciąganie skóry”, który jest wykonywany u lekarza plastyka. Prawdopodobnie zaleca się go dla starszych Pań, jakie posiadają szczególnie rozpoznawalne nierówności na twarzy (porównywalnie jak na szyi oraz na dekolcie). Czynność odbywa się pod głęboką narkozą w profesjonalnej placówce medycznej i trwa średnio kilka godzin. Warto zauważyć, iż właściwie nie niszczy się zmarszczek, tylko wycina fragmenty zwiotczałej skóry (zaś to jest rozbieżność!). Specjalista napina skórę parę centymetrów nad uszami, w okolicach uszu oraz tam, gdzie znajdują się włosy (tam odnaleźć można potem ślady). Bynajmniej nie wiem jak dla pozostałych kobiet, ale dla mnie rozbrzmiewa to mało fascynująco.

Bezinwazyjny lifting – jest najdoskonalszą receptą na eliminowanie zmarszczek, jaka do ostatnimi czasy została wcielona w życie. Eliminuje bezwładną skórę, polepsza owal twarzy, intensyfikuje elastyczność naskórka, na twarzy, w miejscu gdzie znajduje się szyja oraz dekolcie, poprawia wygląd biustu, i co najistotniejsze – jest bezbolesna!

Termolifting – jak ten zabieg przebiega?

Usuwanie zmarszczek musi przeprowadzać specjalista kosmetolog oraz przed przystąpieniem do niego możemy to skontrolować. Na wstępie na wskazany obszar zostaje nasmarowany specjalny żel, którego decydującym celem jest profilaktyka naskórka przed zbyt wysoką temperaturą oraz uproszczenie kierowania głowicą. Twarz trwa wyziębiona, kolagen położony w niej – ogrzany, zaś wierzchnia warstewka skóry znowu schłodzona. Odtąd kosmetyczka przeprowadza odprężający i redukujący podrażnienia masaż, tzw. coolerem. Konkretniej mówiąc: w początkowej fazie następuje intensywne mikro-uszkadzanie cieplne. Za jego sprawą błyskawicznie widać, że cera staje się równiejsza (niejako wyprasowana). W następnej fazie stykamy się z mnożeniem się fibroblastów, jakie odpowiadają za produkcję połączeń z kolagenu. Finalna faza oznacza kształtowanie się nowiutkich „mostków” z kolagenu w głębszych warstwach skóry.

O tym warto wiedzieć!

Zabiegi plastyki twarzy są „nie do naprawienia”. Decydując się ową formę redukowania zmarszczek należy zwrócić uwagę na to, iż skutek przypuszczalnie będzie różny od zaplanowanego. Do końca życia zostają rany, mamy możliwość nabawić się ciężkich wyników ubocznych, natomiast dużo kobiet wygląda gorzej aniżeli przed terapią. Lepszym środkiem jest niebolesny lifting, dzięki któremu można uzyskać identyczne skutki. Bez faktycznie olbrzymiej ingerencji w ciało. Bez wątpienia większą ilość informacji uzyskasz klikając w ów odnośnik – Usuwanie zmarszczek Toruń

Strona używa cookies
Ok