oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Oświetlenie w kuchni
3 listopada, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Profesjonalna odbudowa włosów
9 listopada, 2016

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Zostawiłeś kluczyki na siedzeniu?

Niejednokrotnie zdarza się, że przez nieostrożność bądź pośpiech pozostawimy kluczyki od auta na tylnym miejscu lub połamiemy klucz w zamku. W takiej sytuacji powinniśmy skontaktować się ze znawcą aniżeli prosić o radę „osoby z ulicy”. Żeby odblokować drzwi do auta, niezastąpiona jest odpowiednia wiedza, która wykracza poza typowe ślusarstwo. Nie planujemy również czekać na specjalistę przez kilka godzin. Zatem świetnym rozwiązaniem jest wezwanie firmy, która takimi kwestiami zajmuje się codziennie. Wystarczy napisać w wyszukiwarce w telefonie określenia „otwieranie samochodu Gorzów czy „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” i odnaleźć stronę naszego przedsiębiorstwa.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza specjalizacja. W danej chwili możemy otworzyć którykolwiek zamek wszystkich marek, modeli oraz roczników, także tych z trybem podwójnego ryglowania. Ponad to:

 • wyeliminujemy połamany klucz z przewodu zamka
 • usprawnimy albo zamienimy zamek samochodowy i stacyjkę na nowe
 • naprawimy uszkodzony lub powłamaniowy zamek
 • skorygujemy stacyjkę – powłamaniową bądź uszkodzoną
 • dorobimy klucze do auta
 • przystosujemy stacyjkę albo zamek pod funkcjonujący klucz
 • „odpalimy” auto, do którego właściciel zagubił wszystkie klucze
 • dezaktywujemy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie działajmy pochopnie

Odbezpieczanie drzwi od auta przez naszego fachowca może potrwać od paru chwil do kilku minut. Przebiega ono zupełnie bezawaryjnie. Inaczej mówiąc – nie zostawi żadnych znaków, żadnych uszkodzeń. Cena otwarcia auta jest omawiana indywidualnie oraz zależy od wariantu, w jaki został popsuty zamek, miejsca, w jakim stoi auto oraz marki, modelu i rocznika. Nasz fachowiec będzie miał ze sobą specjalny sprzęt, za sprawą którego jest osiągalna naprawdę szybka pomoc. Należy mieć na uwadze, że producenci aut projektują coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej wcale nie powinniśmy w pojedynkę próbować przedostać się do wewnątrz bądź użytkować rzeczy znajdujących się „pod ręką”. Posiadamy oryginalne części zamienne, które mogą być zastosowane do odnowy lub zmiany zamka.

Gdy zamek niestety nie reaguje w prawidłowy sposób, prawdopodobnie oznacza to, że zbyt mocno zatarły się krawędzie kluczyków i zapadek (są zamontowane w zamku). Jeżeli zamienimy je na nieużywane, zamek będzie działał niezmiennie przez niezwykle długi czas – co najmniej parę lat. Istotniejszym kłopotem są awarie mechaniczne powstałe w wyniku próby włamania się do auta. Mino, iż zewnętrzna strona prawdopodobnie wygląda paskudnie, takie zamki da się odrestaurować! Wyłącznie wtedy, gdy zamek jest złamany, należy go wymienić na nowy oraz przystosować do istniejących kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów obejmuje ponadto zmianę osłony do pilota i klucza oraz zmianę mikro wyłączników (microswitch). Oprócz tego u nas można przenieść transponder z zepsutego klucza do innego. W związku z tym uda się uniknąć programowania następnych kluczy.

Bezinwazyjnie otworzymy drzwi do Twojego domu

Otwieramy, zmieniamy albo odnawiamy wszelki typ zamka. Także od skrzynki pocztowej, jak i te nadzwyczaj zawiłe – od sejfów. Otwieramy drzwi od mieszkań, domków jednorodzinnych, biur, magazynów oraz innych lokali użytkowych w bezpieczny, kompetentny oraz szybki sposób. Wcale nie ucierpią przez to ani drzwi ani futryny.

 • usprawnimy lub zastąpimy zamki w drzwiach w sytuacji, gdy wtargnięcia, usterki czy dewastacji
 • przymocujemy kolejne zamki w mieszkaniach
 • odbezpieczymy sejf lub kasę pancerną
 • oferujemy profesjonalną konserwację i przegląd zamków w sejfach i kasach pancernych
 • doradzimy w zakresie ubezpieczania mieszkań, domków jednorodzinnych oraz najrozmaitszych lokali przed przestępcami
 • poradzimy też w zakresie ubezpieczeń technicznych, koniecznych do ubezpieczenia majątkowego

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

U nas pracują jedynie doświadczeni specjaliści, którzy legitymują się stosownymi certyfikatami, kursami i szkoleniami prowadzonymi przez znanych producentów zamków i pozostałych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Posiadamy nowoczesne narzędzia, za pomocą których nie zostanie uszkodzony (np. porysowany) żaden zamek czy futryna drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów – Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, też w dni wolne od pracy (święta). Zapewniamy błyskawiczny dojazd bezzwłocznie po odebraniu zgłoszenia o niesprawności. Świadczymy pomoc na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Chwalęcice, Górczyn, Piaski, Wieprzyce, czy Zieleniec oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Witnica, Międzyrzecz, Skwierzyna, Słubice, Baczyna, Łupowo, Lubczyno, Niwica, Łagodzin, Ciecierzyce, Kłodawa,czy Wojcieszyce.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta kliknij w link – Otwieranie samochodów Gorzów

Strona używa cookies
Ok