Adwokat Toruń kancelaria adwokacka alimenty na dziecko
Obowiązek alimentacyjny – wynajmij skutecznego adwokata
Kwiecień 2, 2017
agencja reklamowa toruń projektowanie grafiki projektowanie logo toruń
Strony internetowe – co teraz jest modne?
Kwiecień 6, 2017

Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

wynajem telebimów obsługa masowych wydarzeń ekrany LED

Telebimy od dłuższego czasu są trwałym komponentem mieszczańskiej struktury. Lokalizacje, w jakich są wzniesione, nabierają całkowicie nowego charakteru. Są częściej odwiedzane, a treści reklamowe w szybszym tempie są zachowywane w pamięci przez przypuszczalnych Odbiorców. Technika LED bez wątpienia posiada bardzo dużo plusów, lecz krótko mówiąc nie należy do najtańszych. Warunki klimatyczne nie wpływają w żaden sposób na widoczność ekranu LED, ani na sposób pokazywania przez niego obrazów. Niektóre są istotnie jasne, iż można je zauważyć z odległości kilkunastu metrów. Jednocześnie światło wcale nie stanowi poważniejszego problemu – treści reklamowe są doskonale widoczne. Dzięki wykorzystaniu ochrony IP 65 ekrany LED efektywnie działają podczas opadów śniegu, gradu lub ulewy. Obecnie są używane jako priorytetowy środek na potrzeby udostępniania różnych informacji, przykładowo materiałów reklamowych, kursów walut czy efektów sportowych. Jako nowoczesne narzędzie marketingowe wyświetlacze diodowe stały się wręcz konieczne.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Wiele małych rzeczy stało się wielkimi właśnie dzięki reklamie – to rzecz prosta. Ażeby zwiększyć sprzedaż, przykładowo rozbudować grono pewnych Kontrahentów i zaciekawić nowo-powstałych, powinniśmy bezwarunkowo wybrać sposób reklamy. Marki, które są w stanie dać dużo więcej pieniędzy, będą zamieszczały spoty reklamowe na sporych ekranach LED albo zachwalać swoje produkty w TV. Jak realnie kształtuje się sprawa z ekranami LED? Czy wynajem ekranów jest istotnie taki przychodowy? W jaki sposób ma się sprawa z telebimami od strony technicznej? Jak sprawić, ażeby po długim czasie (m in. po wielu latach) pokazywał reklamy jak nowy? Nie można w skrócie odpowiedzieć na wszelkie pytania, ponieważ niektóre kwestie znają jedynie osoby doskonale rozumiejące branżę.

Przewidując kupno albo wypożyczenie telebimów, musimy spojrzeć na kilka ważnych spraw, jakie mają spory wpływ na jego pracę po dłuższym czasie. W sumie nie chodzi wyłącznie o opłatę oraz klasę, na które na początku kierują uwagę odbiorcy.

Jakość diod, z jakich został wyprodukowany telebim

Wyżej wymieniony element rozstrzyga o żywotności ekranu LED, jego intensywności i… cenie. Wyświetlacze ledowe nadzwyczaj tanie są najczęściej zrobione z chińskich diod, które mają wysoce niewielką intensywność i są w stanie wywoływać wiele kłopotów w trakcie napraw. Oprócz tego wielokrotnie można zaobserwować niejednolity kolor wyświetlacza, jakie są po prostu nierównością temperatur, która dokonuje się w diodach o różnorakich barwach. O wiele bardziej korzystny jest teraz wynajem ekranów LED, które są wykonywane w Tajwanie. Ogólnie rzecz ujmując nie oszukujmy się jednak – najdoskonalsze wyświetlacze ledowe są tworzone w USA oraz Japonii.

Metoda montowania osobnych diod

Ważne jest również to, czy są instalowane ręcznie czy mechanicznie. W pierwszym przypadku powinniśmy mieć na względzie to, że jednostkowe diody mają szansę ulec awarii i będą ciemnieć. W efekcie na ekranie LED będą widoczne nieoświetlone punkty, a naprawa również nie zalicza się do najlżejszych. Diody dodawane przemysłowo nie stworzą nam wymienionych kłopotów.

Jasność ekranu LED

Absolutnie nie może być zależna od warunków klimatycznych, np. temperatury powietrza czy nasłonecznienia. Wyrazistość w rozmiarze 5.000-7.000 cd wystarczy, żeby można było puszczać treści reklamowe w którychkolwiek warunkach, choćby w czasie intensywnych śniegów.

Oprogramowanie

Musimy koniecznie zerknąć na oprogramowanie, za pomocą jakiego będziemy mieli możliwość wprowadzać modyfikacje na telebimie, tzn. emitować kolejne reklamy, ustawiać je w konkretnej kolejności itd. Znakomicie by było, gdyby ekranem LED można było zarządzać zdalnie (zatem przez Internet). Jednym z najbardziej komfortowych programów jest naturalnie Screen Show firmy Revolution-Tech. Mamy możliwość za jego pomocą wykonywać rzeczywiście rozbudowane konfiguracje reklam, co zarówno dla firmy podnajmującej telebim, jak i dla oferenta, jest wyjątkowo istotne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Całość zależy od tego, w której strefie będzie wystawiony, jaką będzie posiadać wielkość i klasy. Jeśli zapłacimy za chiński telebim, wówczas z całą pewnością musimy mieć na uwadze to, iż będzie wymagać dużej liczby reperacji, natomiast w dalszej kolejności – sporych wydatków. Telebim posiada wyjątkową przewagę ponad klasycznymi wewnętrznymi przekaźnikami treści reklamowych, przykładowo billboardami. Inna jest zwyczajnie percepcja obrazu. Potencjalni klienci mocno kierują uwagę na pomysłowe obrazy, które zajmują analogicznie jak obrazy w kinie. Dla wybranych osób opłata wynajęcia telebimu na pewno jest odpłatnością zaporową, a na instalację trzeba mieć specjalistyczne zezwolenie (w ogóle nie możemy umieścić wspomnianego wysokiego obiektu w losowym miejscu). Należałoby mieć na uwadze, iż monitory LED w ogóle nie mogą być mocowane prostopadle do ulicy, ponieważ oślepiają swoją jasnością kierowców – są więc rozpatrywane trochę jak niebezpieczeństwo. Warto jednakże zakupić albo wypożyczyć doskonałej jakości ekran LED, gdyż Kupujący w opisanym przypadku dużo lepiej pamiętają treści promocyjne. Zaś firmy chętniej płacą za projekcję materiałów, gdyż oddziałuje to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zainteresowany przedstawioną metodą promocji, kliknij w odsyłacz mieszczący się w tym miejscu – Wynajem ekranów

Strona używa cookies
Ok