Ekologiczne i wydajne pompy ciepła
24 sierpnia, 2016
Nowoczesne implanty stomatologiczne w służbie estetyki
25 sierpnia, 2016

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Sposób na urodziny, które zapadną głęboko w pamięć

Jeśli oczekujesz nieszablonowo zorganizowanej uroczystości dla Twojego malucha, możesz zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na typowych spotkaniach, w jakich biorą udział osoby dorosłe, dzieci interesują się przez pierwszych chwilę chwil. Później przychodzi czas na trudne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: „A kiedy pójdziemy do domu?”, „Długo jeszcze?”, „Mogę już iść?”. Być prawdopodobnie często słuchamy to od naszego dziecka, które było zaproszone przez kolegę albo koleżankę. Nie chcemy opuszczać zbyt szybko imprezy, bo „nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Jedynym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien posiadać wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs i chęć do pracy z kilkulatkami. Rekrutujemy tylko więc animatorów, przy których dzieci czują się bezpiecznie oraz beztrosko spędzają czas. Oferujemy Państwu zatem różne wersje dziecięcych event’ów zapewniające dobrą zabawę, w ciągu której ani solenizant, ani jego goście nie będą mieli chwili na monotonię. Warto wspomnieć o konsultacji z nami w sprawie jadłospisu: ma być ono zwyczajowe czy specjalne, np. w przypadku alergii?

Szalona metamorfoza w księżniczkę lub Batmana w jeden dzień!

Plan przyjęcia rodzaju uniwersalnego nie posiada żadnych drobiazgowych założeń, za wyjątkiem – wciągania wszystkich uczestników w wymyślne formy zabawy. {Kompetentna grupa animatorów jest w stanie zaadoptować projekt tak, żeby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań wszystkich kilkulatków. Animatorzy potrafią bezproblemowo przechodzić z jednego tematu w drugi nie tracąc w tym samym momencie oglądu całości. {Oto kilka możliwości: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie elementy wydają się być znane, gdyż np. bajeczkę „Smerfy” zna praktycznie każde dziecko. Nasz zespół sprawia w magiczny sposób, że impreza ma wyjątkowy charakter, natomiast rozrywki nie powtarzają się. Klimat, dobrana oprawa, kunsztownie ustrojony tort urodzinowy oraz mnóstwo najróżniejszych pomysłów – to jest to na co czeka jubilat. Naszym celem jest spowodowanie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich zaproszonych i samych rodziców, a także sprawienie, aby ten ważny dzień nie poszedł w niepamięć.

Scenariusz odpowiadający konkretnym potrzebom

Czasami nasz kilkulatek wybudza się z rana na niewiele dni przed swoimi urodzinami i przedstawia tysiąc pomysłów na minutę. Zasypuje nas nimi, nim jeszcze nadążymy przełknąć śniadanie, i zdają się one całkowicie do siebie nie pasować. W takim przypadku nie ma sensu określać jednego konkretnego elementu, jaki będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze wyobraźni i naszemu dziecku, i sobie samym. Czasem spośród tej „burzy mózgów” powstanie naprawdę coś zdumiewającego. Resztę można zostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy posiadające ogólną ideę, to przy powstaniu takich okoliczności można tematykę przyjęcia dobrać z naszej oferty albo zostanie ona w jedyny w swoim rodzaju sposób przygotowana oraz dopięta na ostatni guzik na życzenie z fantazją jubilata. Istnieje możliwość wyprawienia kameralnego spotkania, jeśli liczba gości jest stosunkowo niewielka. Koncentrujemy całą swoją uwagę na tym, która sala zabaw najlepiej spełni swoją rolę, jak powinna być zaopatrzona i czy będzie w niej wystarczająco dużo miejsca.

Imprezy dla wyjątkowych solenizantów

Koordynacja urodzin dla niepełnosprawnego dziecka bywa trudna i czasochłonna. Bo jak dostosować cały harmonogram, atrakcje i pracownię, żeby mógł z nich korzystać solenizant i wszystkie dzieci, które takiej niedogodności nie mają? Albo przeciwnie – któreś spośród zaproszonych kilkulatków ma dysfunkcję? Dobrym sposobem jest przekazanie w dobre ręce, inaczej profesjonalistom, zrobienia całej imprezy. Często bywa tak, że przeszkody pojawiają się już podczas początkowych posunięć związanych z wydarzeniem. Niedobrze jest, kiedy dzieje się to już trakcie…Wtedy niełatwo ogarnąć powstały w kilka chwili nieporządek. Wszelkich poprawek należy dokonać wraz ze fachowcami co najmniej 2 tygodnie przed ustalaną okazją. Nieznaczne zmiany w wariantach atrakcji są wdrażane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tym przypadku osoba, która naprawdę umie postępować z dziećmi potrzebującymi specyficznej opieki. Przede wszystkim rodzaje atrakcji muszą być takie, ażeby nikt nie czuł się pominięty. Urodziny mają być przyjemne, a nie przygnębiające. Nasz personel posiada doświadczenie w opracowywaniu tego typu programów tego ważnego dnia dla dzieci mających stopień niepełnosprawności, które dostosowane są do ich predyspozycji. Wchodząc na naszą stronę poznasz naszą pełną ofertę: sala zabaw Poznań.

Strona używa cookies
Ok