chicago pneumatic
Jak działają narzędzia pneumatyczne?
22 grudnia, 2016
American Dynamics
Technologie teleinformatyczne w bezpieczeństwie: kamery Illustra, Zettler MZX, Zettler ZX
25 grudnia, 2016

Dj na imprezę klubową

Dj na imprezy klubowe dj na eventy dj Łódź
Wyjście do lokalu w piątkowy lub sobotni wieczór, to dla większości młodych ludzi dobry sposób na spędzenie niezagospodarowanego czasu. Ale nie wyłącznie – chodzi jednocześnie o wytchnienie, np. po ciężkim dniu w pracy, po szczególnie istotnym egzaminie (m in. magisterskim), po zdobyciu posady, na jaką od dawna się czekało. Powodów do balowania można najprawdopodobniej odszukać tyle, ile jest zainteresowanych na świecie. W jaki sposób się jednak przyszykować do jedynego w swoim rodzaju eventu, na którym główną postacią dbającą o oprawę instrumentalną jest DJ? Co założyć, w jaki sposób się zachowywać oraz na który napój wyskokowy się zdecydować, gdy wędruje się do lokalu pierwszy raz? Dla gości hulających systematycznie odpowiedzi na niniejsze pytania będą proste, jednakże niewystarczająco obeznanym niewątpliwie się przydadzą.

Jak sprawdzić, który klub jest dla mnie najlepszy?

Dowolny klub posiada własny, charakterystyczny klimat. Aby dobrać ten, który będzie zwyczajnie przystawał do naszych preferencji, powinniśmy: po pierwsze – spytać kolegów, którzy wcześniej w nich byli oraz wiedzą w przybliżeniu jaka przeważa tam atmosfera. Po drugie – w pojedynkę większość odwiedzić oraz osobiście przekonać się, który jest dobry. Po trzecie – przemyśleć to, na czym głównie nam tego wieczoru zależy, m in. wypatrujemy partnera, przyjaźni albo wyłącznie szaleńczej zabawy do wschodu słońca. W Internecie można też wyszukać mnóstwo stron typu „przewodnik imprezowicza”, na których znajdują się bardzo ogólne instrukcje na temat konwencjonalnych przygotowań do weekendowego wyjścia. Jeżeli jednak wybraliśmy event klubowy z DJ-em, to powinniśmy kierować się tutaj nieco odrębnymi regułami. Którymi?

Bez czego nie można się obyć idąc na imprezę?

W pierwszej kolejności w ogóle nie powinniśmy wypijać niezliczonej ilości napojów wysokoprocentowych na głodny żołądek oraz iść do klubu już podchmielonym (czy dosłownie upitym). Wówczas cała impreza utraci sens. Po godzinie bądź dwóch nie będziemy w stanie czerpać aury lokalu. Natomiast co istotniejsze – z propozycji dźwiękowej DJ-a na zabawie! Wystarczy jak skonsumujemy pożywny posiłek (nie opychając się). Do lokalu trzeba chodzić ze spokojną głową, w odpowiedniej formie i z optymistycznym nastawieniem. Nie warto „przyodziewać się” na tzw. cebulkę, bowiem przeważnie jest w nim gorąco. Można spontanicznie pląsać na krótkim rękawku. Mężczyźni, którzy chcą założyć bluzę z długim rękawem, powinni bezzwłocznie wsadzić ją z powrotem do szafy! Wyjątkowo szybko powstaną skazy od potu, co może w błyskawicznym tempie zniechęcić płeć piękną do obcowania podczas tańca. Skoro jesteśmy już przy płci pięknej… trzeba omijać szerokim łukiem grubsze spodnie, getry pod nimi i wszystkie rzeczy, które wyglądają na wydziergane przez babcie na drutach… Absolutnie nie przeznaczone są one na taką okoliczność. Jeśli wciąż nie mamy pomysłu co założyć, powinnyśmy spojrzeć na fotografie DJ-a na imprezie. Dodatkową rzeczą jest zaczarowany kolor biały. Balangowicze muszą z niego zrezygnować w interesie mocniejszych kolorów. Biel mocno odbija światło i zdemaskuje wszelakie usterki bielizny. Bądź fakt całkowitego jej braku. Wystarczy wybrać z taktem migocące dodatki, m in. fluorescencyjne kolczyki.

Ażeby dyskoteka nie była „kompletną klapą”, nie może istnieć niewątpliwie bez:

  • lojalnej ekipy przyjaciół,
  • przeróżnych osób, w gronie których bardzo lubimy spędzać czas,
  • oddzielnego miejsca dla gości tańczących i pijących,
  • zgadywanek, konkursów oraz pozostałych gier
  • fenomenalnej oprawy dźwiękowej

Trzy najważniejsze pomyłki kobiet wędrujących na zabawę

Niebotyczne szpilki. Te zwroty nie wymagają długiego komentarza. Takie buty są nadzwyczaj niewygodne, częstokroć twarde po stronie wewnętrznej oraz chorobliwie deformują stopę. Można nabawić się urazu, dostać odcisków i odparzeń (szczególnie, gdy posiadaczką zawrotnych szpilek jest pani nakładająca je od czasu do czasu), nadepnąć komuś na stopę i wyrządzić ogromny ból. Zazwyczaj do klubów wcale nie można wkraczać w szpilkach mających metalowy obcas, bowiem możemy nimi zrujnować, m in. parkiet czy oryginalne elementy umeblowania. Drugim katastrofalnym błędem kobiet jest imprezowanie z rozpuszczonymi oraz równocześnie wilgotnymi włosami. Można uderzyć nimi kogoś po buzi, wcale nie wygląda to zachwycająco oraz nie będzie korzystnie kogokolwiek odczuwane. Ostatnim ważnym błędem Pań jest zabieranie ze sobą na imprezę z DJ-em ciężkiej torebki z wszelkimi dokumentami, mnóstwem tuszów, telefonem, tabletem i kolejnymi rzeczami, które tak naprawdę są zbyteczne. Jeśli zdarzy się, że nikt ze znajomych w ogóle nie będzie kontrolował kurtek i toreb, mamy możliwość paść ofiarą grabieży. A wtedy stracimy wszystko, z czym wkroczyliśmy do lokalu. Należy zabrać ze sobą kopertówkę do założenia na łańcuszku albo inną niedużą torebeczkę, do której wrzucamy jedynie to, co autentycznie nieodzowne, np. pieniądze i telefon. Z omawianą torebką będzie można chociażby skakać (jeśli nie jest nadmiernie obładowana).

Jeśli nie masz zielonego pojęcia jak wygląda zabawa klubowa z udziałem sławnego DJ-a, kliknij w ten link – DJ Jacek PP na imprezy w Łodzi

Strona używa cookies
Ok