projektowanie loga Toruń logotypy layout na strone
Projektowanie pomysłowego logo
15 lipca, 2016
Wybór instalacji c.o. – najlepsze rozwiązania grzewcze.
27 lipca, 2016

W erze profesjonalnych usług najważniejsze jest bezpieczeństwo towarów. Niezależnie od rodzaju przewozu każdy dostawca chce zagwarantować przewożonym produktom największą jakość. Korzysta więc z nowoczesnych i wydajnych rozwiązań, które chronią towar przed uszkodzeniem i dostępem wody. Artykuły do pakowania, bo to właśnie o nie się rozchodzi, tworzone są z najdokładniejszą starannością. Są trwałe pod względem mechanicznym, elastyczne i niepodatne na przedarcia. Zawsze tworzone są także z myślą o wyglądzie opakowania. Jako producent siatki do owijania palet, proponujemy naszym Klientom konkretne rozwiązania w okazyjnych cenach. Na co dzień rozmawiamy z różnymi Klientami. Obserwując ich wymagania zdajemy sobie sprawę z tego jakie są ich potrzeby co do właściwości artykułów do pakowania. Starannie dobieramy produkty do Państwa wymogów. Oferujemy takie produkty jak: kaptury foliowe, worki do węgla i siatka do owijania palet.

Siatka do owijania palet – najlepszy produkt w atrakcyjnej cenie

Zjawisko kondensacji jest bardzo często występującym problemem z jakim spotykają się pracownicy magazynów. W zależności od typu towaru, zbyt zaawansowane zawilgoceniejest w stanie doprowadzić do jego zepsucia. Prezentowana przez nas siatka do owijania palet to produkt który minimalizuje zjawisko kondensacji, powstałe w efekcie zróżnicowania temperatur. Ta siatka umożliwia maksymalną wentylację towaru i może być skutecznie wykorzystywane do przewożenia, bądź też ochrony takich towarów jak wyroby mleczarskie, owoce, warzywa, czy drewno, które potrzebują najwyższego stopnia ochrony. Siatka elastyczna do owijania palet charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością na rozdarcie i dostęp promieni UV. Jako producent siatki do owijania palet oferujemy spersonalizowany do Państwa oczekiwań produkt. Gwarantujemy duży wybór rozmiarów jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być używana w owijarkach automatycznych, a także ręcznie, gdyż jest bardzo uniwersalnym produktem.

Kaptury foliowe – optymalizacja pakowania w 100%

Łatwe pakowania produktów na paletach jest już w zasięgu Waszych rąk. Kaptury foliowe na palety doskonale nadają się do ochrony ładunku podczas długodystansowego transportu. Nie dopuszczają szkodliwych promieni UV i są odporne na zmieniające się warunki pogodowe. Wyróżniamy kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej i kaptury foliowe termokurczliwe. Kaptury foliowe termokurczliwe działają w oparciu o proces zgrzewania. Podczas zgrzewania idealnie dostosowują się do kształtu i rozmiaru ładunku, gwarantując najbardziej efektywne warunki bezpieczeństwa. Kaptury foliowe na palety prezentują jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Są kolorowe i wyposażone w informującą Klientów grafikę, wydrukowaną na wierzchu. Przez ten prosty zabieg są doskonałym nośnikiem informacji reklamowej, którą dostrzeże każdy z odbiorców Twojego towaru. Kaptury foliowe na palety to produkt, który idealnie zabezpieczy Twój towar przez odkształceniem i wilgocią.

Worki do pakowania węgla – reklama i bezpieczeństwo opału

Worki do pakowania węgla prezentują estetyczny wygląd. Są one produkowane po to by zagwarantować najdoskonalsze warunki przechowywania opału i atrakcyjną formę reklamy. Jako producent produktów do pakowania, gwarantujemy także praktyczne rozwiązania marketingowe. Na każdym kupionym przez Ciebie worku wydrukujemy atrakcyjną informację o Twoim produkcie. Według nas jest to fajny sposób na zaskoczenie swoich Klientów i wpisanie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla produkowane są z wytrzymałych materiałów o różnych pojemnościach (od 5 do 50 kg) . Na indywidualne zamówienie Klienta wytwarzamy także worki o niestandardowych wymiarach.

Siatka rolnicza ochroną przed dziką zwierzyną

Jako producent siatki ogrodzeniowej wiemy, że bardzo ważne jest bezpieczeństwo. Szczególnie dla rolników, którzy nieustannie walczą z biegającą, dziką zwierzyną. Wytwarzana przez nas siatka rolnicza to atrakcyjna cena i wytrzymałość w jednym. Po za oczywistym zastosowaniem, siatka rolnicza może być również używana do belowania siana i słomy. Jest to zatem produkt o unikatowych cechach. W naszym zakładzie wytwarzamy siatkę o rozmiarze i gramaturze wybranej przez Klienta. Dopasowujemy się do wszelkich potrzeb Klienta i gwarantujemy natychmiastową realizację zlecenia. Siatka rolnicza tworzona jest z materiałów o znakomitej jakości, co powoduje, że jest praktycznie bezkonkurencyjnym produktem.

Akcesoria do pakowania w najlepszej cenie

W trakcie pakowania bardzo ważne są akcesoria, które finalnie zabezpieczają towar przed uszkodzeniami, wilgocią i promieniami UV. Produkty takie jak taśmy pp i zapinki do ładunków stanowią ostatni krok do profesjonalne ochrony produktów na paletach. Używając taśmy polipropylenowe gwarantujesz sobie maksymalny komfort i najwyższą jakość zabezpieczeń. Przez wzgląd na przystępną cenę i wysoką trwałość, taśmy PP są jednym z najbardziej rekomendowanych produktów do pakowania. W ofercie mamy także zapinki do zabezpieczania ładunków, które konkretnie montują każdy typ towaru na palecie. Dzięki doskonałej trwałości złącza powinny być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie najważniejsza jest ochrona towaru.

Jako producent kapturów foliowych i innych produktów do pakowania jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Dbamy o profesjonalne zabezpieczenia ładunków przed wilgocią i uszkodzeniami. Od kilku lat oferujemy naszym Klientom praktyczne i efektywne rozwiązania w zakresie pakowania. Realizujemy indywidualne zlecenia i dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy najwyższą jakość produktów w atrakcyjnej cenie, co przekonuje Klientów bliskiej współpracy. Bezpieczeństwo Twojego ładunku to dla nas najważniejszy priorytet.

Odwiedź naszą stronę internetową i wybierz produkt dla siebie: siatka do owijania palet.

Strona używa cookies
Ok