Malowanie bawialni
Malowanie bawialni – ściany mogą inspirować
23 października, 2017
Okna i drzwi dla domu
Okna i drzwi do domu
26 listopada, 2017

Wydarzenia związane ze sportem niejednokrotnie sprawiają, że wielu ludzi chciałoby obejrzeć takie widowisko. Śledzą oni rozgrywki na żywo, czy też w telewizji. Wielu miłośników sportu docenia także możliwość śledzenia rozgrywek za pomocą social media. Rywalizacja sportowa wywołuje duże zaangażowanie: trzymamy kciuki za ulubiony zespół czy drużynę, wytrwale monitorujemy wyniki rywalizacji, smucimy się, gdy nasza drużyna przegrywa. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że osoby zajmujące się organizacją wydarzeń sportowych bardzo starają się, żeby jak najlepiej wypromować te ważne momenty.

Znaczące punkty udanej imprezy sportowej

Rozważyć należy wiele elementów. Istotne znaczenie ma położenie. Miłośnicy sportu muszą mieć możliwość swobodnego dotarcia do hali sportowej, na stadion czy boisko. Organizator powinien zagwarantować ochronę nie tylko drużynom, ale także oglądającym. Dużą rolę odgrywa komentator sportowy, to on zagrzewa do wspierania zawodników czy podaje szczegółowe informacje dotyczące wyniku czy danego sportowca. Nie mniej ważna jest wizualna część rozgrywek sportowych. Każdy event o charakterze sportowym musi mieć dopracowaną otoczkę wizualną, taką która podkreśli jej charakter i ułatwi na przykład osobom w dalszych rzędach oglądnie meczu. Pierwszorzędne znaczenie ma oświetlenie i prezentacja znaczących informacji w graficznej formie, z tego powodu niejako nieprześcignione są wszelkiego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Wykorzystuje się je w aranżowaniu licznych elementów toru wyścigowego, boiska do piłki nożnej, siatkowej czy koszykówki.

Nieograniczone możliwości – telebimy i banery LED

Umieszczenie ekranów, telebimów LED daje wiele rozwiązań organizatorom. Na rynku dostępne jest wiele wersji sprzętu LED. Często są one stosowane w obiektach zamkniętych i tych niezadaszonych. Bardzo ważne jest dostosowanie ekranu do wielkości sali, odległości kibiców od areny rozgrywek. Wpływa to na czytelność i komfort oglądania. Sprzęty, w tym telebimy, muszą być dostosowane do obiektu w którym zostaną zamontowane. Duże znaczenie ma stopień jasności ekranu, powinien on różnić się w zależności od zastosowania wewnętrznego lub zewnętrznego sprzętu. Oparcie się na nowoczesnej technologii skutkuje tym, że warunki atmosferyczne nie są problemem. Ekrany LED będą spełniały swoją funkcję zarówno w deszczu, jak i w pełnym słońcu. Ekrany łączy się modułowo, daje to wiele możliwości a dzięki temu wydarzenia sportowe stają się rozpoznawalne. Zostanie to pozytywnie ocenione zarówno przez fanów sportu, jak i samych zawodników.

Liczne zastosowania ekranów i banerów LED

Organizatorzy imprez sportowych pośród tak szerokiej gamy produktów z całą pewnością znajda, coś co będzie pasowało do charakteru wydarzenia. Najczęściej spotykane są telebimy LED. Tworzą je oddzielne moduły,z których tworzy się większą powierzchnię. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Interesującym rozwiązaniem są kurtyny LED. Są one bardzo plastyczne, dzięki temu można z nich stworzyć różnego rodzaju konstrukcje. Można się nimi posłużyć do wykonania tła sceny, czy dowolnego elementu scenografii. Je także kategoryzuje się na te przeznaczone do zadaszonych i otwartych obiektów. Ekrany LED mogą posłużyć do wydzielenia linii boiska, nie ma znaczenia, czy będzie to zamknięta hala, czy otwarte boisko do piłki nożnej. Bandy LED są dodatkowo usztywnione, nie zniszczy ich przypadkowo uderzająca w nie piłka. Można je wykorzystać jako nośnik reklamy. W czasie każdego meczu niezbędna jest tablica wyników. To z nią złączone są najgorętsze emocje. Zastosowanie tablicy LED powoduje to, że wynik meczu zostanie podświetlony i wyeksponowany.

Telebimy i banery LED jako element kampanii marketingowej

Zdobywanie osób, które będą chciały się zaangażować w sponsorowanie ma kluczowe znaczenie w czasie przygotowywania każdego wydarzenia sportowego. To bardzo często oni decydują o tym, czy impreza będzie miała okazje przyjąć się w sportowym kalendarzu. Bardzo często firmy wspierające takie imprezę oczekują, że ich logo zostanie odpowiednio zaprezentowane. Do realizacji tego celu można zastosować ekrany LED. Dają one większe pole manewru niż bilbord, czy inne statyczne wersje. Firma sponsorująca może wyświetlić prezentację, a taka forma przekazu z całą pewnością trafi do przybyłych na to wydarzenie kibiców.

Telebimy LED dostosowane do potrzeb

Zakup różnych ekranów LED to dobra lokata dla przedsiębiorstw lub organizacji, które systematycznie będą ich potrzebować. Z całą pewnością powinni się nad tym zastanowić dyrektorzy i innych tego typu obiektów. Warto zainwestować w sprzęt dobrej jakości, o bogatej ferii barw. Producenci takiego sprzętu świadczą także usługi serwisowe. Przy zakupie dobrze jest sprawdzić, że nie jest problemem skorzystanie z pomocy technicznej, nawet po okresie gwarancyjnym. Organizatorzy eventów o charakterze, które nie odbywają się często, mogą wypożyczyć telebimy i banery LED. Bardzo często takie usługi zapewniają sami wytwórcy. Dodatkowo oferują oni także serwis techniczny związany ze sprzętem LED. Usługa wypożyczenia ekranów LED obejmuje przewóz, instalację, i jego konfigurację.

Przygotowanie wydarzenia sportowego to spore wyzwanie logistyczne. Zadbać trzeba o wiele aspektów : sportowców, fanów sportu i całą otoczkę tego typu spotkań. Podczas takich imprez ekrany LED są bezkonkurencyjne. Stosuje się je do przedstawiania wyników, wszystkich zbliżonych ujęć na boisko, czy prezentowania ujęć z powtórek. Bandy też mogą być unowocześnione poprzez wbudowane ekrany LED, oczywiście są one odpowiednio zabezpieczone, żeby nie uległy zniszczeniu. Zastosowanie telebimów i kurtyn LED to wiele możliwości zaaranżowania przestrzeni przy boisku, czy obok toru wyścigowego. Warto postawić na najwyższej jakości sprzęt, zasada ta obowiązuje przy wypożyczaniu i kupnie ekranów i telebimów LED na własność.

Banery LED – sprzedaż i wynajem —> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

 

Strona używa cookies
Ok