Kurs dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych na wysokim poziomie
11 czerwca, 2015
DJ na imprezy specjalne
30 marca, 2016

Firma SeedArt to fachowcy w dziedzinie projektowania ogrodów. Tworzone przez nas prace charakteryzują się szczegółowością i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów oznacza dla nas dużo więcej niż praca. To marzenie, które się ziściło, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy nietuzinkowe pomysły i wdrażamy je w życie. Firma ogrodnicza SeedArt to profesjonalizm w każdym calu.

Specjalizacje firmy SeedArt to:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów dla każdego

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Najpierw zapoznajemy się z preferencjami naszych Klientów, aby dalej dopasować do nich odpowiedni styl i kolory w ogrodzie. Naszych Klientów staramy się traktować wyjątkowo, dlatego też każdy, tworzony przez nas ogród cechuje się indywidualnymi rozwiązaniami i oryginalnością. Projektując ogrody bierzemy pod uwagę takie elementy jak zdolności i czynny udział w prowadzeniu ogrodu, wykorzystanie przestrzeni, wymiary i stan terenu, oraz upodobania Klientów. Precyzyjne pomiary i profesjonalna analiza kondycji gleby i poziomu nasłonecznienia działki pozwala nam na stworzenie ogrodu, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Usługi związane z zakładaniem ogrodu

W trakcie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, Używając profesjonalnego sprzętu wyrównamy teren i dokarmimy glebę w niezbędne składniki odżywcze. Na przygotowanym terenie stworzymy takie elementy ogrodu jak kwietniki, rabaty kwiatowe, oczka i kaskady wodne, skalniaki, place zabaw dla dzieci, mini boiska sportowe, a także tarasy. Tworzone przez naszą firmę ogrodniczą ozdoby ogrodowe opierają się na naturalnych materiałach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Budujemy także całościowe instalacje wodne, które znacznie upraszczają pielęgnację roślin w ogrodzie. Zbudujemy Twój ogród od A do Zi to tak szybko, jak to możliwe.

Profesjonalne zakładanie trawników

Nasza firma ogrodnicza specjalizuje się także w zakładaniu trawników. Zbudujemy dla Państwa piękny i zielony trawnik na dowolnej powierzchni – w ogrodzie, parku, na boisku sportowym, w przestrzeni miejskie, czy przed siedzibą firmy. Trawnik zakładamy na dwa sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Samodzielnie dobieramy mieszanki traw, które najlepiej przyjmą się w danym ogrodzie. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie mają na co dzień zbyt dużo czasu, by zadbać o swój trawnik. Z kolei trawnik z siewu to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Nawierzchnie z kostki brukowej

Kostka brukowa to materiał budowlany, który w ostatnich latach zdobył ogromną popularność. Tworzone z niej nawierzchnie cechują się wyjątkową trwałością i elegancją. Firma ogrodnicza SeedArt jest specjalistą w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. Potrafimy stworzyć nawierzchnię o dowolnym kształcie i właściwie dobrać kolor który będzie pasował do otoczenia. Z kostki brukowej możemy zbudować takie nawierzchnie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Usługi ogrodnicze

Jako firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi pielęgnacyjne, polegające na podlewaniu, nawożeniu i przycinaniu roślin w ogrodzie. Dodatkowo zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, oraz zabezpieczamy rośliny przed niskimi temperaturami. Zawsze mogą liczyć Państwo na naszą pomoc przy utrzymaniu ogrodu.

W naszym wyposażeniu znajdują się maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym możemy świadczyć wysokiej jakości usługi ogrodnicze. Szeroka wiedza na temat roślin i współpraca z regionalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne wielobarwnych i zmysłowo pachnących kwiatów. Dodatkowo umiejętność analizy gleby wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt stworzy dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po krótkiej rozmowie możemy określić Twoje oczekiwania i znaleźć dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Spełnimy Twoje sny o pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z , której możesz zaufać. Dla nas praca z Klientami to czysta przyjemność. Dbamy o to, aby zaprojektowany przez nas ogród wzbudzał pozytywne emocje. Każdy nasz pomysł jest wyjątkowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Projektowanie ogrodów Bydgoszcz – odkryj nasz realizacje na naszej stronie internetowej

Strona używa cookies
Ok