Gdansk Taxi - Transport z lotniska - Airport Gdansk - Gdansk Shuttle
Zwiedzaj Gdańsk komfortowo – kilka porad dla turystów.
4 września, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Masz tylko godzinę, aby znaleźć klucz!
8 września, 2016

Nowoczesne dywany dla Ciebie – szeroki wybór i doskonała jakość

Dywany nowoczesne wełniane dziecięce wyposażenie domu

Techniki tworzenia dywanów nowoczesnych – Fryz, Heat-Set, BCF oraz „sznurkowa”

Obecnie posiadamy pełen wybór innowacyjnych dywanów, które są stwarzane przy użyciu takich technologii, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe i BCF. Dywany nowoczesne pierwszego typu są uszyte z wysublimowanej przędzy polipropylenowej, ponadto stabilizowanej termicznie. Taka dzianina składa się z dwóch splecionych ze sobą niteczek. Na końcowym etapie produkcji fryzuje się je, zaś podszycie przycina ręcznie. W ofercie wyszukają Państwo, np. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Gabaryt supernowoczesnego dywanu rodzaju Fryz może sięgać od 67×67 cm do 280×370 cm. Kolejny typ dywanów nietradycyjnych zrobiony jest w technologii heat-set, w rezultacie podobne są do dywanów wykonanych z wełny. Produkowane są w Turcji, toteż wyróżniają się ekskluzywną jakością i rozmaitym wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o wzorach standardowych, jak i tych z powycinanymi deseniami. W tym momencie posiadamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER oraz MANGO. Nietypową fakturą i niespotykaną solidnością wyróżniają się niebanalne dywany sznurkowe. Plecione są poziomo, dzięki czemu są wytrzymałe na intensywne zużywanie. Oprócz tego są wygodne, nietrudne w czyszczeniu oraz co istotne – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są stwarzane z wykorzystaniem urządzeń Inaczej nazywa się je jako „dywany strzyżone”. Odznaczają się gustownymi wybarwieniami oraz wyjątkową solidnością na ścieranie. Podstawowym półfabrykatem, z którego wyrabia się takie dywany, jest polipropylen.

Coś dla Twojego dziecka, czyli dywany z atestatmi

W naszej propozycji nie może zabraknąć dywanów dla dzieci, które mają spełniać dwa zadania – być niezastąpionym wystrojem sypialni i kształcić. Dlatego dywany dla najmłodszych dostępne są w rozlicznych opcjach kolorystycznych, mają „stworzone” postaci z kreskówek, zaś w wariantach wychowawczych – zabawy planszowe, drogi, dworek, a także puzzle. Wszystkie są otrzymywane zgodnie z wymaganiami produkowania dywanów dla dzieci. Toteż posiadają wszystkie konieczne certyfikaty bezpieczeństwa. W tej chwili posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky oraz SONIC KIDS COLLECTION. Dywany dla dzieci JUPPI wyróżnia zastosowanie głębokich, żywych, urozmaiconych tonacji. Pojedyncze dywany mogą wizualizować zamek, drogę w mieście, odciski palców, aleję stworzoną z kredek bądź kształty abstrakcyjne. Dziecięce dywany FUNKY to m.in. dywany z obrazami artystycznymi oraz bajkowe postacie. Jeśli chodzi o dywany z rodzaju SONIC, można wybrać dywan z motywem roślinnym, z samochodem wyścigowym, w motylki bądź z jezdnią. Dywany dla dzieci są doskonałą alternatywą w odniesieniu do tradycyjnych, domowych gier. Dzięki nim Państwa dziecko z pewnością nie będzie się nudzić!

Odrobina luksusu w zwyczajny dzień, czyli dywany wykonane z wełny

Prezentujemy Państwu najszlachetniejszej jakości dywany wełniane, które nadają się nie tylko w pokojach u osób z rozlicznego rodzaju alergiami. Fantastycznie współgrają z wieloma mieszkaniami, bowiem posiadają modernistyczne wzornictwo oraz spokojne, naturalne, pogodne niuanse. Wybierać można spośród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC uzyskane są ze 100% owczej wełny, dzięki temu będzie pasować właściwie do jakiegokolwiek wnętrza. Owcza wełna jest sprężysta, miła w dotyku oraz zapewnia ciepło. Nie musicie Państwo więc obawiać się w chłodne, albo zimne dni, mało przyjemnego uczucia dywanu pod stopami w jesienny ranek. Podszycie posiada grubość 7 mm i jest wytrzymałe na ścieranie i łatwe w utrzymaniu czystości. Dywany tego rodzaju wytwarzane są przez polskiego (konkretnie białostockiego) fabrykanta – Angella S. A. Co niezwykle istotne – są nieczułe na oddziaływanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są produkowane z niebarwionej wełny owczej, zaś barwa bazuje na akcentach ciepłych, naturalnych – brązu oraz szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są tworzone ze 100% wełny Nowozelandzkiej i wyróżniają się nadzwyczaj popularnymi kolorami. Uatrakcyjnią dowolne współczesne wnętrze. Angella FOLK to dywany plecione maszynowo za pomocą procedury Axminster. Zostały wyróżnione oraz nagrodzone na wielu renomowanych wystawach oraz targach międzynarodowych. W ich składzie jest 80% wełny i 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji charakteryzuje się historycznym, regionalnym stylem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN wyprodukowane zostały w 100% z prawdziwej wełny przy zastosowaniu technologii wyplatania Wilton. Wysokość podszycia wynosi 8 mm, natomiast ciężar jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja cechuje się: preparacją antymolową, wspaniałym osłabianiem dźwięków w pomieszczeniach i jest wysoce niepodatny na zapalenie. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Tymczasem dywany Angella AGNUS posiadają schemat znany od lat. Wytworzone zostały w 100% z wełny pochodzenia naturalnego niebarwionej.

Zapraszamy do sklepu internetowego: Dywany

Strona używa cookies
Ok